Kule wodne, kule sferyczne

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)

Kula sferyczna
Kule wodne i kule sferyczne zaliczają się do sprzętu rekreacyjno – sportowego. Wykonane są ze specjalnego rodzaju tworzywa sztucznego (PCW). Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz ścieranie. Nazwa „kule sferyczne” pochodzi od dwóch sfer (zewnętrznej i wewnętrznej), z których składa się każda z kul. Sfery są połączone ze sobą systemem wiązań. Pomiędzy sferami znajduje się przestrzeń, która jest wypełniona powietrzem, co zabezpiecza przed obiciami.

Do środka kuli można wejść za pomocą dwóch niedużych wejść. Każda kula wodna wykonywana jest ręcznie przez zespół osób specjalnie do tego przeznaczonych. Kule wodne przechodzą wiele testów bezpieczeństwa w celu jego zapewnienia późniejszych użytkownikom.

Kula sferyczna
Kule sferyczne zapewniają doskonałą zabawę, wiele radości i niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Można je wykorzystać na różne sposoby, jak np.:

  • do zabaw na płaskiej powierzchni,
  • do spacerów po wodzie (kule wodne – bańki),
  • do staczania się z trawiastego stoku (zorbing).

Uczestnicy przebywający we wnętrzu kuli mają możliwość przypięcia uprzęży lub mogą się w niej poruszać swobodnie.

Kule wodne sprawdzają się doskonale podczas imprez masowych takich jak, np. festyny, pikniki. Ich duże rozmiary sprawiają, że są przez wszystkich łatwo zauważalne. Możliwość umieszczenia na nich odpowiedniego nadruku daje możliwość dobrze widocznej reklamy, promocji, itp.

Kule sferyczne, kule wodne na festynach, piknikach

Kule wodne i sferyczne



VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kule wodne, kule sferyczne, 3.7 out of 5 based on 3 ratings

Comments are closed.